Panathinaikos Euroleague’den Çekiliyor

627
THY EuroLeague
Panathinaikos Euroleague'den Çekiliyor

Panathinaikos başkanı ve Euroleague’in arasında bir süredir anlaşmazlıklar olduğunu görüyorduk ama işin bu noktaya geleceğini ve Panathinaikos’un Euroleague’den çekileceğini kimsenin düşündüğünü zannetmiyorum.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Panathinaikos Başkanı Dimitris Giannakopoulos, Euroleague CEO’sunun değişmesi için bugünkü toplantıda Euroleague yetkililerine teklif vermişti ama Euroleague yetkilileri bu talebi  reddettiler. Bunun üzerine toplantıdan ayrılan Panathinaikos başkanı ve kulüp sahibi Dimitris Giannakopoulos, Panathinaikos’u EuroLeague’den çekme ve FIBA’ya geri dönme kararı aldı. Giannakopoulos, biraz önce kişisel Instagram hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Panathinaikos, basketbolun her zaman olması gerektiği yere dönüyor… Son!”

Panathinaikos başkanın bu kararı bu seneyi kapsamıyor, önümüzdeki yıldan itibaren geçerli olacak bir durum, tabiki ilerleyen günlerde Dimitris Giannakopoulos’un kararı değişmezse.

Panathinaikos bildiğiniz üzere normal sezonu 4. tamamlayıp ev sahibi avantajıyla Real Madrid ile karşılaşacak. İlk maç 17 Nisan Salı günü Panathinaikos’un ev sahipliğinde oynanacak. Bu karşılaşma öncesi Panathinaikos başkanının aldığı bu karar acaba maça ve takımlara nasıl etki edecek hep birlikte göreceğiz.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here