Panathinaikos Başkanı: “Türkiye’ye gelir sizi…”

797
Dimitris Giannakopoulos
Panathinaikos Başkanı Türkiye'ye gelir sizi...

Fenerbahçe Doğuş mağlubiyetini ve Koç Obradovic’in başarılarını hazmedemeyen Panathinaikos’un skandal başkanı Dimitris Giannakopoulos, Instagram hesabından ailesi hakkında konuşan Türk takipçilerine, “Türkiye’ye evinize gelir sizi…” şeklinde aşağılık ve ağır bir tehditte bulundu.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

“Tüm Türk arkadaşlarıma veya takipçilerime bir mesaj:

İki hafta önce Fenerbahçe (bir takım olarak saygı duyuyorum) kaybettiğinde bilindik sebeplerden ötürü nefret ettiğim hocanızın yüzüne bir patlıcan yerleştirerek bir paylaşımda bulundum. Patlıcan mordur ve Yunanca’da “melitzani” denir ki Yunanca’da mor anlamına da gelmektedir. Bu hiçbir şekilde takımınıza bir hakaret değildi. Hocanız sinirlendiğinde ve üzüldüğünde yüzünün aldığı renkten için Yunanistan’da yapılan bir şakadır.

Şu ana kadar sabırlı oldum ve sizin birkaç gün önce Panathinaikos’u (adil ya da değil) yendikten sonra bana gönderdiğiniz patlıcanları da bir şaka olarak kabul ettim. Bunu sporun içinde olabilecek bir mizah olarak kabul ediyorum.

Pek çoğunuz ve Yunan takipçilerim Instagram hesabımı geçmişte yaşanan savaşla ilgili yorumlarınızla utanç verici bir yere çevirdiniz. Bu yorumların hiçbiri benim görüşümü yansıtmamaktadır.

Basketbol bir spordur ve savaş değildir. Ve sizi temin ederim ki benim ailem hakkında bir yorum yapan daha olursa Türkiye’de evine gelir ve onu kanatana kadar s…..

Umarım kendimi açıkça ifade edebildim.

En iyi dileklerimle,

Dimitris”

İşte o paylaşım:

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here