Orlando’da Yaşanan En Garip 5 Olay

1647

1. Jimmy Butler Gürültü Yapan Bir Komşu

Oyuncular Disney World’e geldiğinde, otel odalarında 48 saat karantinaya alınmaları gerekiyordu, bu da hiçbir koşulda odadan ayrılmayacakları anlamına geliyordu. Bazı oyuncular yeni yaşantılarını göstermek için sosyal medyada paylaşımlar yaptılar veya yedikleri yiyeceklerin çekimlerini yaptılar, ancak Butler bu oyunculardan biri değildi.

Bu adamların kaldıkları odalar bir NBA sahasının yarısı kadar büyüklükte olduğu göz önüne alındığında bu imkansız görünebilir, ancak Butler gürültülü bir hayat yaşamanın bir yolunu buldu. All-Star oyuncusu, uzun bir süre boyunca odasını baştan aşağı toplardı, bu da komşusundan bir gürültü şikayeti gelmesine neden oldu. Bir güvenlik görevlisi Butler’ın kapısını çaldı. Güvenlik, Butler’ın ter içinde kaldığını ve bir maç için ısınmak üzere olduğu düşüncesine kapıldı. Bu hiç şaşırtıcı olmasa da, Butler’ın “çalışmak için yeterli gün kalmadı” yaklaşımı iyi düşünülmüş olsa da, şikayet eden komşusunun kim olduğunu merak etmelisiniz. Marcus Smart…

2. DJ Maxi Kleber

Her takım maçların başlamasına en az bir ay kala Bubble’ın içinde olması gerekiyordu, bu nedenle oyuncuların kendilerini eğlendirmek ve meşgul etmek için farklı yollar bulmaları önemli olacak. Orlando’ya geldiklerinde Mavericks büyük adamları Maxi Kleber ve Dwight Powell için bu duruma alışmak zor değildi. İkili, takım arkadaşları ve otellerinin dışındaki gölde dolaşan tüm balıklar için bir DJ seti aldı.

Bu, Dallas oyuncuları hala zorunlu karantina altındayken gerçekleşti. Kleber, daha sonra fikrin sahibinin Dwight Powell olduğunu söyledi. Powell ve Kleber kesinlikle Bubble’da eğleniyorlar ve Disney World’de ilerleyen süreçte bu ikiliden kesinlikle daha fazla içerik göreceğiz.

3. Matisse Thybulle VLOG Çekmeye Başladı

NBA’nin en sosyal medya meraklısı çaylağı şimdi bir YouTuber oldu. NBA Korona Virüs’ün başlangıcında Thybulle, TikTok uygulamasını kullanmaya başladı ve gerçekten yaratıcı videolar çekti ve şimdi en popüler sosyal medya platformlarından birinde ustalaştığına göre Sixerslı çaylak artık bir YouTube kanalı açmaya hazır. Zaten 337.000’den fazla kez izlenen ilk video, Sixers’ın Orlando’ya yaptığı yolculuğu anlatıyor. Thybulle’ın ilk videosu, Disney World’e gelirken oyuncuların neler yapması gerektiğine, otel odalarına ve otelin verdiği yemeğe kadar her şeyi anlatıyor.

İkinci videosu, oyuncuların karantina sırasında neler yaptıklarına dair daha iyi bir bakış sunuyor; Ligin, Thybulle’ın bu kadar çok video çekmesine izin vermesi şaşırtıcı, ancak videolar bize Bubble’daki yaşam hakkında oldukça bilgi verdi.

4. Balıkçılık

NBA Bubble’ın da en fazla yapılan etkinlik balıkçılık ve görünüşe göre tüm NBA oyuncuları boş zamanlarında usta birer balıkçılarmış. Ancak hemen hemen dışarı çıkan ve avlanan her oyuncu yakaladıkları balıklar ile fotoğraf çekindi. Disney gölünde kaç balık olduğundan emin değilim, ama hepsi aynı balığı yakalayıp geri atarlarsa şaşırmam.

5. Oyuncular Disney World’e Gelmek İçin Hazırlanmış

Kent Bazemore ve Kyle Kuzma, her zaman yemek yiyebilmeleri için panini ve pankek makinelerini yanlarında getirdiler.

Lou Williams, ilham aldığı stüdyo kurulumunu yanında getirdi.

Montrezl Harrell herkesi gölgede bıraktı ve taşınabilir saunasını getirdi.

PJ Tucker, NBA’de spor ayakkabı kralı olarak, Orlando’ya gelirken de yapacağını yaptı ve 60 çift spor ayakkabı getirdi.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz