Olimpia Milano’da Mike James Depremi

707
Mike James, Euroleague'de Play-Off'a Kalacak Takımları Tahmin Etti

Geçtiğimiz sezon Olimpia Milano formasıyla başarılı bir sezon geçiren Birleşik Amerikalı guard Mike James istenmeyen adam oldu.

Ettore Messina yönetimindeki Olimpia Milano, yıldız oyuncu Mike James’in yeni sezon planlarında yer almadığını açıklaması gündeme bomba gibi düşmüştü.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Kulübün konuyla ilgili olarak koç Messina’nın ağzından yaptığı açıklamada; “Shelvin Mack’in imza atması ve aynı pozisyon için planladığımız bir başka eklemenin ardından Mike James’i gelecek sezon teknik planlamamızda kendisi için verebileceğimiz süre olmadığı ve bu karara yol açan sebepler konusunda bizzat bilgilendirdim. Genel Menajer Christos Stavropoulos da hâli hazırda oyuncunun menajerleri ile birlikte iki tarafı da tatmin edecek bir anlaşma üzerinde çalışmakta ” ifadeleri kullanıldı.

Bu açıklamanın üzerine, sosyal medyayı aktif olarak kullanan Mike James, Twitter’da gündem yaratacak ifadeler kullandı.

James; “Bilmiyorum. Koçla iki kez görüştüğümde bana takımın önemli bir parçası olacağımı söylemişti” şeklinde tweet attı. Bir taraftarın yalan söylüyorsun demesi üzerine ise; ” Yalan söylemek için nedenim yok. Belki de koç bana yalan söylemiştir. ” dedi.

Tweetlerine devam eden James son olarak ise; ” Milano‘da kalmayı planlıyorum fakat oynamayacağım herhalde. Havlu sallayacağım.” dedi.

Geçtiğimiz sezon THY EuroLeague’de 30 maçta, 19,8 sayı, 6,4 asist ortalaması tutturan Mike James’in, İtalyan temsilcisi ile 2+1 yıllık kontratı ve gelecek sezon için 1,9 milyon dolarlık alacağı bulunuyor.

Bakalım Milano, Mike James kaosundan nasıl çıkacak…

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here