New York Knicks’in Yeni Hedefi: Donovan Mitchell

540

Her yaz sıkılmadan New York Knicks’in takas ve oyuncu dedikoduları durmaksızın devam ediyor. NBA’in en değerli ekibi yıllardır süre gelen kötü gidişatı durdurmak istiyor.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Kulübün yönetimine geçen Leon Rose ve takımın baş antrenörlüğüne getirilen Tom Thibodeau ile yeni bir başlangıç yapmak isteyen New York ekibi, ellerinde genç cevher olarak gözüken RJ Barett ve Mitchell Robinson’un etrafına bir süper star isim getirmek istiyor.

En son olarak Kevin Durant ve Zion Williams’ı elinden kaçıran NYK, bu sefer bir diğer genç yıldız Donovan Mitchell’a rotasını çevirdi. Özellikle play-off süresinde gösterdiği performans ile göz doldururken NYK ekibinin de dikkatini çekti. Zach LaVine ile Donovan Mitcehll ikilisini bu yaz takıma katmak isteyen NYK, bu konuda başarılı olacak mı yoksa her sezon olduğu gibi yine bir hayal kırıklığı ile taraftarını karşılayacak birlikte göreceğiz.

Donovan Mitchell bu sezon 69 maçta sahaya çıkmış; 24 sayı, 4.4 ribaunt ve 4.3 asist ortalamalarıyla oynamıştı. Utah’ın sezon sonu maksimum kontrat ile Mitchell’ı takımda tutması olası iken sezon içinde yaşadığı Gobert krizi ise bu iddianın gerçekleşme ihtimalini düşündüren ana sebebi olarak gözüküyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here