Nemanja Bjelica Euroleague MVP’si Seçildi

355
Euroleague-MVP-si-Nemanja Bjelica
Euroleague-MVP-si-Nemanja Bjelica

Euroleague, Nemanja Bjelica’nın MVP seçildiğini açıkladı. Euroleague’ın bu açıklamayı bugün yapacağını tahmin ederek biz de SonPeriyot.com ve NBA Followers Facebook sayfası üzerinden yaptığımız Euroleague MVP Oylamasının sonuçlarını detayları ile açıkladık. Sizlerin seçimiyle Nemanja Bjelica Euroleague’in MVP’si seçildi. Aşağıda oylama detaylarını ve sonuçlarını görebilirsiniz. Fenerbahçe Ülker’in başarılı oyuncusu Nemanja Bjelica en yakın rakibinin 10 katından daha fazla oy alarak MVP seçildi.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

1.’lik oyununun 5 puan, 2.’lik oyunun 3 puan ve 3.’lük oyunun 1 puan olduğu oylamada aynı 2 oyuncuyu 2 kere işaretleyenlerin sadece ilk oyları geçerli sayıldı. Facebook’taki anketimizde ise tek seçim hakkı tanımıştık ve her seçimin değeri de 5 puan olarak hesaplandı.

Nemanja Bjelica MVP

48 saat süren oylamada SonPeriyot.com üzerinden yaklaşık 6.000 oy kullanıldı, Facebook anketine ise 619 kişi oy kullandı. Toplam 16.228 puanın 12.128’ini alan Nemanja Bjelica MVP seçildi.

Euroleague MVP Oylaması Açıklandı
Euroleague MVP Oylaması Açıklandı

 

Euroleague MVP'si Nemanja Bjelica
Euroleague MVP’si Nemanja Bjelica

Euroleague’in en iyi 5’ine seçilen Nemanja Bjelica, özellikle Euroleague Top 16 ve Playoff turunda müthiş performans göstermiş ve Mart ayının da MVP’si seçilmişti. Euroleague tarafından bugün açıklanması beklenenen MVP’nin de Nemanja Bjelica olmasını umuyoruz.

Euroleague-MVP-si-Nemanja Bjelica
Euroleague-MVP-si-Nemanja Bjelica

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here