NBA’den Adrian Wojnarowski ile İlgili Yeni Karar

1160

ESPN’den Adrian Wojnarowski, gönderdiği e-posta yüzünden işinden 2 hafta uzak kaldığı için pişman olduğunu ve NBA yönetiminin kendisini hakkında verilen uzaklaştırma kararının doğru olduğunu belirtti.

Bu ayın başlarında Adrian Wojnarowski, ABD Senatörü Josh Hawley’e bir e-postayla “F ** k you” yanıtını verdikten sonra medya görevlerinden geçici olarak uzaklaştırılmıştı. İlerleyen süreçte NBA yönetimi Woj’un ESPN’e geri dönmesi gerektiğine karar verdi ve Wojnarowski Cuma günü işe geri döndü ve gelen haberlere göre lig başladığında Orlando’daki bubble’ın içinde faaliyet gösterecek.

Woj, New York Posts’dan Andrew Marchand’e verdiği röportajda şu sözleri söyledi.

“Bu e-postayı gönderdiğime pişman oldum. Böyle bir şey yapmak adetim değildir, ama bunu gönderdim ve pişmanım.”

Woj, şahsen özür dilemek için Hawley’e ulaşmaya çalıştığını, ancak Senatörün Washington ofisine yaptığı çağrıların cevapsız kaldığını söyledi. Yaptıklarının ardından ESPN’ye başka seçenek bırakmadığını iddia ediyor.

Adrian Wojnarowski, Hawley’den dilediği özür mesajı şu şekildeydi.

“Saygısızca davrandım ve üzücü bir hata yaptım. Kendimi ele alış şeklimden dolayı özür dilerim ve Senatör Hawley’e özürlerimi acilen iletmek için ona doğrudan ulaşıyorum. Ayrıca ESPN çalışma arkadaşlarımından da özür dilerim çünkü yaptığım davranış kabul edilemez ve hiçbirine yansımamalı.”

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz