NBA Formalarının En Kötü 7 Tanesi

1018
Season: 2013-2014 This years NBA All Star game featured some of the ugliest jerseys of all time. Usually all star jerseys are cool but these were just horrendous!
NBA All Star Formaları

Aslında bu yazımıza “En Kötü 15 NBA Forması” başlığı ile başlamıştık ama liste uzun olunca konuyu 2’ye böldük. Diğer 8 kötü NBA formalarını görmediyseniz önceki konuya da bir bakınız. Şimdi kaldığımız yerden devam ediyoruz ve en kötü 7 NBA forması ile listenin üst sıralarına doğru ilerliyoruz.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

7. Buffalo Braves/Los Angeles Clippers

Şu ana kadarki listedeki en eski forma, eski adıyla Buffalo Braves forması olarak karşımızda. Şimdiki adıyla Los Angeles Clippers, iyi ki adı da forması da değişmiş dediğinizi duyar gibiyim, 1971 ve 1973 yıllarında bu formaları giymişler ve listemize de 7. sıradan girmişler.

Los Angeles Clippers 1973
Los Angeles Clippers 1973

6. Philadelphia 76ers

1991-94 sezonları arasında Philadelphia 76ers, biraz yıldızları ön plana çıkarmak istemiş ama pek başarılı olamamış gibi.

Philadelphia Sixers Forması
Philadelphia Sixers Forması

5. Golden State Warriors

Geçen seneki (2014-2015) Golden State Warriors forması listenin 5. sırasında yerini alıyor. Uzun kollu NBA formaları hep tartışıldı ama aslında burada kötü olan şort. Şort tek başına da kötü zaten, bir de bu formanın altına daha bir kötü olmuş. Başarız bir NBA forması.

Season: 2013-2014  Here’s a look at the new jerseys the NBA unveiled last season with the short sleeves. Pin-stripped shorts?
Golden State Warriors Forması

4. New Orleans Hornets

New Orleans Hornets 2008 ve 2013 yıllarında önü farklı, arkası farklı bu acayip formaları giydi. Sizce de bu NBA formaları çok kötü değil mi?

New Orleans Hornets NBA formaları
New Orleans Hornets NBA formaları

3. New York Knicks

Forma rengi ile numaraların renginin aynı olduğu formaları ben de genel olarak beğenmiyorum ama 2012-2013 New York Knicks formalarında bu daha da beter bir hal almış. Christmas günü için özel hazırlanan bu formalar çok kötü.

New York Knicks Formaları
New York Knicks Formaları

2. New York Knicks, Oklahoma City Thunder

Listemizin 2. sırasında yine New York Knicks var ama bu kez 2’liği Oklahoma City Thunder ile paylaşıyor. Geçen sene (2013-2014) Christmas maçlarında giyilen bu formalar hiç beğenilmedi.

NBA formaları OKC NYK
NBA formaları OKC NYK

1. All Star Game

2013-2014 yılındaki NBA All Star formaları tüm zamanların en kötü NBA formaları arasında gösteriliyor. Genelde beğenilen All-Star formaları 2014 yılında hiç beğenilmedi.

Season: 2013-2014  This years NBA All Star game featured some of the ugliest jerseys of all time. Usually all star jerseys are cool but these were just horrendous!
NBA All Star Formaları

Liste hypun.com sitesinden alınmıştır.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

3 YORUMLAR

  1. Yazdiginiz formalarin çoğu en sevdiğim formalardan. Nbadeki çoğu formayı severim hele yakın zamandaki formalara kötü dediğinizi gördükten sonra forma zevkinizi merak etmeye başladım cidden. Mesela hawksın 2003 teki formaları (uzun süre kullanıldı) berbat ötesi onu göreceğimi umuyordum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here