NBA Efsanesi Uyuşturucu Yetiştirdiğini Açıkladı

912
NBA
NBA Efsanesi Uyuşturucu Yetiştirdiğini Açıkladı

Eski NBA oyuncusu ve NBA tarihinin en çok maç kazanan koçu Don Nelson, Hawaii’de “Nellie Kush” adında Marijuana yetiştirdiğini açıkladı.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

78 yaşındaki Don Nelson konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada: “Artık alkol kullanmıyorum. Alkol yerine Marijuana’yı tercih ediyorum. Bu harika bir şey. Hindistan’dan özel olarak getirtip burada karışım yapıyoruz. Tıbbi kartım var. Burada yasalım. Benim bir çiftliğim var ve burada ayrıca kahve, çiçek yetiştiriyorum.

Alkolü çok içemiyorum. Az içsem bile baş ağrısı yapıyor. Alkol gibi sonradan çıkan etkisi yok. Akşamdan kalmışlık yaşamıyorum. Keyif veriyor.

Oyuncuyken ve koçluk yaparken sigara bile içmedim. yaklaşık 3 yıl önce Marijuana içmeye başladım. Bu şey acılarımı dindiriyor ve ağrılarımı hafifletiyor.” ifadelerini kullandı.

Emekli koç ayrıca poker ve bahis hastası. Evinde özel yapım poker masası var ve her hafta arkadaşlarıyla özel geceler düzenliyor.

1976 ve 2010 yılları arasında Milwaukee Bucks, Golden State Warriors, New York Knicks ve Dallas Mavericks takımlarında koçluk yapan Nelson, 31 yıllık NBA kariyerinde 1335 galibiyetle NBA tarihinin en çok maç kazanan koçu konumunda.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here