NBA All-Star’da John Wall’un Yerini Drummond Aldı

280
NBA
NBA All-Star'da John Wall'un Yerini Drummond Aldı

NBA All-Star kadroları kısa bir süre içerisinde açıklanmıştı fakat ligde oyuncuların yaşadığı sakatlıklardan dolayı kadroda ki değişiklikler de arka arkaya gelmeye başladı.

LeBron’un takımına seçtiği DeMarcus Cousins, 27 Ocak’ta oynanan New Orleans Pelicans-Houston Rockets karşılaşmasında pota altında yaşanan bir pozisyonda aşil tendodunun atması sonucu bir sakatlık geçirmişti ve All-Star’a katılamayacağı duyurulmuştu. Bunun üzere DeMarcus Cousins’in yerine Oklahoma City Thunder’dan Paul George’un oynayacağı söylendi.

Team LeBron’un sakatlıklarla yüzü gülmüyor. Bu seferde Washington Wizards forması giyen yıldız guard John Wall uzun süredir kendisini rahatsız eden sol dizinde ki sakatlığın çözümü için bir operasyon geçirecek ve sahalardan 6-8 hafta arası uzak kalacak ve bu durumda John Wall’da All-Star’a katılamayacak.

NBA yönetimi yaptığı değerlendirmelerin ardından John Wall’un yerine Detroit Pistons’ın yıldızı Andre Drummond’ı All-Star maçına dahil ettiler. Detroit Pistons’ın yıldız pivotu Andre Drummond böylece kariyerinde ikinci kez All-Star maçında forma giyecek ve ”Team LeBron James” de yer alacak.

Andre Drummond ligde 14.8 PTS, 15.3 TRB, 3.9 AST ortalamaları ile mücadele ediyor. Hatırlayacağınız üzere Drummond, All-Star kadroları açıklandığı zaman kendisinin kadroda olduğunu görmeyince sert tepkiler vermişti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here