LeBron James ve Javale McGee Arasında Yaşanan İlginç Olay!

876
NBA
LeBron James ve Javale McGee Arasında Yaşanan İlginç Olay!

Sezonun sona ermesiyle birlikte transferde fırtına gibi esen Los Angeles Lakers’ın iki yeni oyuncusu LeBron James ve Javale McGee arasında ilginç bir olay yaşandığı ortaya çıktı.

Anadolu Efes Stüdyo +1Anadolu Efes Stüdyo +1

LeBron James’i takıma katarak son yılların en büyük hamlesini gerçekleştiren Los Angeles Lakers, King’e imza attırdıktan sonra kadrosuna Lance Stephenson ve Javale McGee’yi de kattı. Geçtiğimiz senelerden bu iki oyuncunun da LeBron’la iyi anlaşamadığı su götürmez bir gerçek. Özellikle Lance Stephenson’un, LeBron’la karşılaştığı her maçta üzerine oynaması bu iki oyuncunun yeni takımlarında nasıl anlaşacakları konusunda soru işaretleri uyandırıyor.

Geçtiğimiz günlerde Amerika basınında yer alan bir haber ise oldukça dikkat çekiciydi. Haberde; McGee’nin 2015 yılında Instagram’dan yaptığı LeBron James paylaşımı yer alırken burada asıl dikkat çeken nokta ise LeBron’un, Javale McGee’yi engellemiş olmasıydı. McGee fotoğrafın açıklamasına ise’’ LeBron’un beni neden engellediği hakkında hiçbir fikrim yok’’ yazmıştı. 2010 senesinde oynanan Washington Wizards-Miami Heat mücadelesinde Javale McGee, LeBron James’in yakın arkadaşı olan James Jones’un üstünden deyim yerindeyse ‘’absürt’’ bir smaç denemiş ve oyuncunun sakatlanmasına neden olmuştu. LeBron James’de bu hareket nedeniyle, Javale McGee’yi Instagram’dan engellediği ortaya çıktı.

LeBron James sosyal medya üzerinden yeni takım arkadaşları Rondo, Ball, Kuzma, Ingram ve hatta Stephenson’u bile takip ederken, McGee’yi hala takip etmedi. Bakalım bu ikili arasındaki buzlar yeni sezon başlayana kadar eriyecek mi ? Hep beraber bekleyip göreceğiz.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here