LeBron, 2010’da New York’a Gidecekti

951

Her sene ardı arkası kesilmeyen NYK yıldız oyuncu dedikoduları bu sene de Giannis için konuşuluyor. New York, 2021 yazında serbest kalacak Giannis için iki maksimum kontrat boşluğunu ayarladılar bile.

Bu sene haricinde gündemde yeniden kendine yer bulan diğer olay “Lebron 2010’da NYK ile anlaşacaktı” haberi oldu. Her sene hayal kırıklığına uğrayan NYK taraftarları bu duruma 2010’da başlamış.

2010 yılında CBS kaynaklarına Clevland yöneticileri: “LeBron kesin olarak ayrılacak ve kendisine mantıklı gelen takım New York Knicks” diye açıklamada bulunmuş. Bunlara ek NYK yöneticileri ise olayı şöyle açıklıyor: “O zamanlar Lebron için cap space vardı. Kadroda ona uyumlu olabilecek isimler hatta genç yetenekler de vardı. Medyada dönen dedikodular ise ister istemez onun bize gelmesini sağlıyordu ki o da öyle hissediyordu.” diyerek Lebron’un da New York’a gitmek istediğini belirtiyor.

“2010 yazında iki süper starı kesinlikle takıma katacaktık. Takas için Amare’yi düşünüyorduk. Carmelo için ise çok az da olsa bir takas düşüncesi hakimdi fakat Lebron ile uyumlu olacaklardı diye düşünerek takaslarda onu kullanmamayı planlıyorduk” Tüm bu olanlar sonunda LeBron kararını Miami’den kullandı ve NYK’de LeBron’a veda ediyordu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz