LaVar Ball Vytatus’ta Boş Durmadı, Sorun Çıkardı

744
LaVar Ball
LaVar Ball Vytatus’ta Boş Durmadı, Sorun Çıkardı

Ball kardeşlerin, Litvanya macerası oldukça eğlenceli başlasa da takım içerisinde krizler çıkmaya başladı. LA Lakers forması giyen çaylak guard Lonzo Ball’un kardeşleri, LiAngelo Ball ve LaMelo Ball, meşhur babalarının UCLA ile yaşadığı sorun sonrası Avrupa’ya gelmeye karar vermişlerdi.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Uzun bir süre Avrupa’dan birçok takımla görüşen Ball kardeşler, istedikleri kontratı Litvanya ekibi Vytautas’tan alırken burada kendileri için doğru ortamı yaratmaya çalıştılar. Dışarıdan her şey, hem Ball kardeşler hem de Vytatus için iyi gidiyormuş gibi gözükse de gelen son haberler ise bunun tam tersini gösteriyor.

Donatas Urbanos’un haberine göre, geçtiğimiz hafta Vytatus antrenmanına çıkan LaVar Ball, oyunculardan daha hızlı oyun ve daha fazla şut istediğini söylerken bazı Vytatuslı oyuncular, bu duruma bozuldu. Habere göre oyuncular, LaVar’ın “Ball Kurallarına” uyulmasını istemesinden dolayı mutsuz oldu. Dahası takım içindeki tek sorun da bu değil. Habere göre, Vytatuslı oyuncuların Big Baller Brand Challenge kapsamında oynanan maçlarda “Ball Kardeşlerin” istediklerini yapıyorlar ancak bunun Litvanya Ligi’nde oynanan maçlarda devam etmesini istemiyorlar.

Pazartesi günü LaVar ve oğullarıyla bir konuşma yapacağını söyleyen Koç Seskus, “LaVar ve oğlanlarına bu savunma ile Litvanya Ligi’nde onlara fazla süre veremeyeceğimizi açıklayacağım. Zor bir durumdayım” dedi.

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here