Kyrie Irving NASA’ya İnanmıyor

1489
Kyrie Irving NASA'ya İnanmıyor

NBA’de Boston Celtics’in yıldız oyun kurucusu Kyrie Irving dünyaya kafayı takmış durumda.

Geçtiğimiz sezon Irving dünyanın şekli hakkında; ”Yıllar boyunca inanmak istediğime inandım. Ben de dünyanın yuvarlak olup döndüğünü sanıyordum. Gerçekten güneş sistemi içinde döndüğümüzü mü düşünüyorsunuz? Gönderdikleri hiçbir şey geri gelmiyor. Geri dönmüyor! Bize verdikleri bilgiler çok tutarsız. Gerçek burada. Sadece bu gerçeği aramalısınız. Ne dediğimi anlıyor musunuz?” şeklinde konuşarak gündem yaratmıştı.

Yoğun tepkilere maruz kalan Irving, daha sonra yaptığı açıklamada sosyal medyanın gücüne değinmiş ve insanları tabiri caizse trollediğini dile getirmişti.

Irving, şimdi de dünyanın düz olduğu söyleminin yanı sıra, dünyanın gerçek fotoğraflarının da olmadığını iddia etti.

Irving; “Dünya düzdür teorim sayesinde biraz araştırma yaptım. Dünya’nın gerçekten çekilmiş fotoğrafı yok. Ay’a da 1961’den veya 1969’dan beri gitmedik. Bu işe başlıyorsun ve ‘Bu komplo teorilerini sorgulayayım’ diyorsun. Benim tek amacım insanları kendi araştırmalarını yapmaya yönlendirmekti. Bilime karşı gitmek değildi.” şeklinde konuştu.

NASA’nın ay seyahatlerinin gerçekleştiğine inanmayan Kyrie Irving, araştırmalarına devam ediyor. Irving’in yeni teorilerini merakla bekliyoruz…

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here