Kyrie Irving Hakkında Yeni İddia!

1058
Kyrie Irving Hakkında Yeni İddia!

Boston Celtics’e geldiği günden beri takımla bir türlü kimyası tutmayan ve koç Brad Stevens ile yaşadığı sorunlar nedeniyle takımdan ayrılması gündemde olan Kyrie Irving hakkında yeni bir iddia daha geldi.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Bu yaz döneminde hangi takıma gideceği merak konusu olan oyunculardan bir tanesi de Kyrie Irving. Boston’dan kesin olarak ayrılması beklenen yıldız oyuncunun Brooklyn Nets veya New York Knicks’e gitme ihtimali oldukça yüksek.

Takımda yaşadığı sorunlar bir yana ESPN yorumcusu Jackie McMullan, Kyrie’nin Boston’da yaşamayı da sevmediğini dile getirdi. McMullan, ”Henüz için ayrılık tam olarak resmileşmese de Kyrie Irving’in takımdan ayrılması için birçok neden var. Yeni bir heyecan arayışında olduğu için şu an tercihleri değerlendiriyor. Koç Brad ile sorunları vardı, takım içinden bazı arkadaşlarıyla sorunları vardı hatta Danny Ainge ile bile sorunlar yaşadı. En önemlisi de Boston şehrine bir türlü alışamadı ve burada yaşamayı sevmiyordu” dedi.

Açıklamalarına şu sözlerle devame den McMullan, ”Bu sadece benim öngörüm veya fikrim değil. Konuştuğum birçok arkadaşımda bana bu yönde bilgi verdi’‘ ifadelerini kullandı.

LeBron James’in gölgesinden kurtulmak ve Boston Celtics’e ‘’liderlik’’ sıfatıyla gelen Irving, her ne kadar tartışılsa da kariyerinin en yüksek asist(6.9) ve en yüksek ribaund(5.0) ortalamalarını yakalarken 23.8 sayı ortalaması tutturdu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here