Kyrie Irving Ayrılıyor Mu?

1375
Boston Celtics
Kyrie Irving Ayrılıyor Mu ?

Boston Celtics beklentilerin üzerinde bir playoff geçirdikten sonra herkes gelecek sezonlarda Gordon Hayward ve Kyrie Irving’in de sakatlıktan dönmesiyle şampiyonluk yolunda çok iddialı bir takım olacağını düşünüyordu. Ancak 2019 yazı ile ilgili gelen haberler Boston için pek iç açıcı değil.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

2019 yazında Boston Celtics’in sınırlı serbest kalacak iki oyuncusundan biri de Kyrie Irving. Daha önce Cleveland Cavaliers’den takasını isteyerek herkesi şaşırtan Kyrie Irving , şimdi de 2019 yazında New York Knicks’e katılarak bir kez daha herkesi şaşırtabilir. Yahoo yazarı Chris Mannix’in haberine göre Kyrie Irving Cleveland Cavaliers soyunma odasında New York Knicks’te oynayabileceğine dair konuşmalar yapmış. Bu yüzden de sınırlı serbest kaldığında New York Knicks’e katılabileceği konuşuluyor.

LeBron James’in ardında kalmaktan sıkılan ve takas olmak isteyen ve Cleveland yönetimini ameliyat olmakla tehdit eden Kyrie Irving belki de şimdi de Jayson Tatum ve Jaylen Brown’un arkasında kalmaktan çekiniyor olabilir. Kyrie Irving kazanmak istiyor ama bunu tek başına yapıp kapak yıldızı olmak istiyor. Kaan Kural’ın da zaman zaman söylediği gibi Kyrie sahada eğlenmek istiyor ve tüm dikkatleri üzerinde çekmek istiyor. Tüm dikkatleri üzerine çekmek istemese Dünya’nın düz olduğunu iddia eder mi?

Tüm bu iddiaların yanı sıra belkide Kyrie Irving Boston Celtics takası sonrası kafa yapısı olarak değişmiştir ve New York’a gitme fikrini kafasından çıkarmıştır. Kesin bir şey söylemek için biraz erken ama 2019 yazında her şey gerçekleşebilir.

Son dönemde yaptığı başarılı hamlelerle takımını güçlendiren ve şampiyon olabilecek bir takım oluşturmayı başaran Danny Ainge , bakalım Kyrie Irving konusunda nasıl bir tutum izleyecek?

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here