Kevin Durant’tan Capela’ya Cevap

1078
NBA
Kevin Durant'tan Capela'ya Cevap

Hatırlayacağınız üzere 21 Ocak Pazar gecesi Houston Rockets evinde Golden State Warriors’u 116-108’lik skorla mağlup etmeyi başarmıştı. Bu sezon aralarında oynadıkları üçüncü maçı da kazanan Houston Rockets, Golden State Warrios’u iki kez mağlup etti.

Maçtan sonra Rockets soyunma odasından yükselen fazlasıyla özgüvenli bir açıklama yapan Clint Capela; ”Golden State Warriors’tan daha iyi bir takımız” demişti. Capela o maç 18 sayı, 5 ribaunt ile oynamıştı.

Capela’nın bu açıklamalarından sonra Warriors cephesinden beklenen cevap Kevin Durant ile geldi. Muhabirlere konuşan Durant, Houston Rockets’ın durumuyla ilgilenmediğini ama böyle açıklamaların Capela’dan gelmesine şaşırmadığını söyledi. Bunun sebebini ise şöyle açıkladı;

”Capela gibi oyuncular böyle açıklamalar yaparlar. Genelde C.P’den ya da James Harden’dan topu alıyor ve turnike falan atıyor. İşi zor değil. Parkede işiniz zor ise böyle şeyler söylemezsiniz.”

”Bu tarz açıklamaları Chris Paul, James Harden, Trevor Ariza veya diğer oyuncular yapmaz. Çünkü parkeye çıkıp yaptıkları işi yapmalarının ne kadar zor olduğunu bilirler. Oysa Capela için öyle zorlanacak bir şey yok, çıkıyor topu tutup smaçlıyor. Çok kolay.” açıklamalarında bulundu.

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here