Kendall Jenner, Sevgilisi Ben Simmons’ı Aldattı

6205
Ben Simmons
Kendall Jenner, Sevgilisi Ben Simmons'ı Aldattı

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Kendall Jenner, 2018 CFDA Moda Ödülleri töreninin ardından organizasyonun New York’taki Socialista isimli gece kulubünde düzenlenen partisinde, yakın arkadaşları Bella Hadid ve Gidi Hadid’in 18 yaşındaki erkek kardeşi Anwar Hadid ile öpüşürken görüntülendi.

Kendal Jenner, kişisel sosyal medya hesabından da Hadid ile birlikte olduğu görseli paylaştı.

Öte yandan Anwar Hadid, uzun süredir oyuncu Nicola Peltz ile aşk yaşıyordu.

 

ABD’li 22 yaşındaki süper model Kendall Jenner’ın, geçen hafta NBA yıldızı Ben Simmons ile birlikte olduğu iddia edilmişti. İkili, Mayıs ayı başında New York’ta arkadaşlarıyla birlikte eğlenirken ve geçen hafta Beverly Hills Hotel’de birlikte öğle yemeği yerken görülmüştü.

Ayrıca, Simmons’ın, sevgilisi Tinashe’den ayrılmadan Jenner ile bir ilişkiye başladığı belirtilmiş, ikilinin ilişkisinde ortaya çıkan aldatma krizi magazin basınında günlerce yer edinmişti.

Reality şov yıldızı ve süper model Kendall Jenner, geçen yıl ise Blake Griffin’le aşk yaşamıştı. Jenner, Blake Griffin’in maçlarını en ön sıradan izleyerek sezon boyunca ona destek vermişti. Ancak Griffin, Los Angeles Clippers’tan Detroit Pistons’a transfer olduktan sonra ilişkileri bitmişti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here