Kemba Walker, Boston Celtics Yolunda

472
Kemba Walker, Boston Celtics Yolunda

Kyrie Irving’den boşalacak oyun kurucu pozisyonuna yıldız bir isim eklemek isteyen Boston Celtics, Kemba Walker ile anlaşmaya çok yakın.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Charlotte Hornets forması giyen All-Star oyuncu kulübüyle yapılan yeni sözleşme görüşmelerinde ilerleme kaydedemedi. Deneyimli isim Shams Canaria Twitter üzerinden yaptığı açıklamada; Kemba Walker ile Charlotte Hornets’in görüşmelerinde büyük çıkmazların olduğunu belirtirken, oyuncuyla Boston Celtics, New York Knicks ve Dallas Mavericks’in yakından ilgilendiği söyledi.

Bu açıklamanın hemen ardından bir başka deneyimli isim Adrian Wojnarowski ise Kemba Walker için en ciddi adayın Boston Celtics olduğunu ve yakın zamanda oyuncunun yeni kulübüne imza atmasının olası olduğunu açıkladı.

Connecticut ile gösterdiği 19.8 sayı ve 5.5 asistlik dikkat çeken performansı ile 2011 yılında dokuzuncu sırada Charlotte tarafından draft edilen ve o yıldan bu yana takımının formasını terleten Kemba Walker geçtiğimiz sezon 82 maçta forma giyerken bu maçların hepsine ilk beşte başladı.

Kariyerinin skor olarak en verimli sezonunu geçiren(25.6) yıldız oyuncu, gösterdiği başarılı performans ile de son üç sezondur All-Star seçiliyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here