”Kawhi Büyük Oyuncu Değil!”

596
Kawhi Büyük Oyuncu Değil
Kawhi Büyük Oyuncu Değil

NBA’in yaşayan efsanelerinden biri olan Penny Hardaway, San Antonio Spurs’ün yıldız oyuncularından biri olan Kawhi Leonard hakkında gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

San Antonio Spurs’de geçirdiği 7 yılda her geçen sezon kendini geliştiren ve ligin sayılı yıldızları arasında gösterile Kawhi Leonard için Penny Hardaway’den sert bir açıklama geldi. NBA’in eski yıldızlarından 46 yaşındaki Hardaway, katıldığı SiriusXM adlı radyo programında Leonard için; “Kawhi kesinlikle bir süperstar değil. Çünkü reklamlarda oynamak veya NBA’in yüzü olmak gibi bir derdi yok. Çok iyi bir oyuncu. NBA’de oyunun iki yönünde de başarılı olan ender oyunculardan ancak bir süperstar değil.” ifadelerini kullandı.

Kawhi Leonard genelde San Antonio Spurs’ün gösterişsiz ama etkili yıldızı olarak biliniyor. Yıldız oyuncu mütevazi ve soğuk kişiliğiyle gönüllerde tat kurmayı başardı.

The Klaw lakaplı Kahwi Leonard geçtiğimiz sezon NBA’de San Antonio Spurs formasıyla 25,5 sayı, 5,8 ribaund, 3,5 asist ve 13,6 galibiyete katkı oranı ile mücadele etmişti, bu performansıyla Russell Westbrook ve James Harden’ın da yer aldığı MVP yarışına girmeyi başarmıştı. Takımın değişmez parçalarından biri olan ve oyunun her iki yönünde de efektif olan Kawhi yıllık sadece 18.868.625 dolar kazanmakta.

Kawhi Leonard - Spurs
Kawhi Leonard – Spurs

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here