Kardeşi Açıkladı! Durant Gidiyor

5542
Golden State Warriors
Kardeşi Açıkladı! Durant Gidiyor

Son şampiyon Golden State Warriors’ın yıldız ismi Kevin Durant’in adı, son günlerde ayrılık iddialarıyla sıkça yankılanıyor. Bu sefer iddiaların sebebi Durant’in kardeşi!

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Durant’in kardeşi Tony Durant, Kevin Durant’in şampiyonluk yüzüklerini aldığı fotoğrafı sosyal medya profilinde paylaşmasının ardından: “Evet kardeşim!! Oradan ayrılmadan önce ellerini dolduruyorsun” yorumunu atmasıyla ortalık adeta karıştı.

Kevin Durant, Golden State Warriors ile bu yıl imzaladığı 1+1 yıllık kontratla birlikte 2019’da bir kere daha serbest kalabilir. Bu yüzden transfer dedikoduları şimdiden başladı bile.

Geçtiğimiz günlerde Golden State Warriors’ın sahibi Joe Lacob, Durant’in sene sonunda ayrılacağı yönündeki iddialar hakkında yaptığı açıklamada; “Durant’in ayrılığı aklımdan bile geçmedi. Bu yıl, geçtiğimiz yılkinden daha fazla bir belirsizlik yok. Kevin Durant bizimle her zaman birer yıllık anlaşma yaptı o nedenle kopan bu yaygarayı anlayamıyorum.” dedi.

Yıldız oyuncunun adı Los Angeles Lakers ve New York Knicks ile sıkça anılıyor. Geçtiğimiz günlerde NBA uzmanı Skip Bayless, gelecek yaz Durant’in Los Angeles’ta James’e katılma fikrini ciddi ciddi düşüneceği için Kral’ın yanına katılabileceğini iddia etmişti.

Öte yandan New York GM’i Steve Mills’in Durant’i Supersonics’te draft eden yönetimde etkili söz sahibi olduğu ve yıldız oyuncuyla halen daha yakın olduğu dikkat çekiyor. Aynı şekilde Durant’in menajeri ve iş piyasası ortağının da New York’lu olduğu biliniyor.

Bu sezon 30 milyon dolar kazanan Kevin Durant, takımda kalması halinde gelecek yıl 31.5 milyon dolar alacak. Kevin Durant’in ne yapacağını ancak 2019 yazında öğrenebileceğiz…

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here