James Nunnally’nin Yeni Takımı Belli Oldu

3427
James Nunnally
James Nunnally'nin Yeni Takımı Belli Oldu

Geçtiğimiz sezon Fenerbahçe forması giyen James Nunnally, kısa süren NBA macerasının ardından yeniden THY Euroleague geri döndü. 

James Nunnally, Houston Rockets ile imzaladığı 10 günlük kontratın sona ermesinin ardından THY EuroLeague ekiplerinden Armani Milano ile 2020 yılına kadar anlaşma sağladı.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

James Nunnally, Houston Rockets ile 10 günlük kontrat yapmadan önce Armani Milano’dan iki yıllık kontrat teklifi almıştı. Ancak kabul etmeyip NBA’de devam etmek istediğini belirtmişti. Oyuncuya teklif yapan diğer takımlar ise Baskonia ve Olympiacos olmuştu.

Kenneth Faried’i kadrosuna katmak için yer açmak zorunda olan Houston Rockets, James Nunnally’i serbest bıraktı. Böylece Nunnally’nin Rockets formasıyla 10 günlük kontrat serüveni 5 günde sona erdi ve 2 maçta forma giyebildi.

James Nunnally, Houston Rockets formasıyla çıktığı ilk maçta 3/7 üçlük isabetiyle 9 sayı üretmeyi başarmıştı. Eski Fenerbahçeli şutör daha önce de 2018-19 sezonunda Timberwolves formasıyla 13 maçta şans buldu ve 4.9 dakika sahada kalıp 2.3 sayı ortalaması tutturmuştu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here