James Nunnally ile Yollar Ayrıldı!

517
James Nunnally
James Nunnally ile Yollar Ayrıldı!

Fenerbahçe, James Nunnally ile yolların ayrıldığını açıkladı ve resmi hesaptan bir teşekkür yazısı yayınladı!

USA Team Fans
USA Team Fans

2 sezondur sarı lacivertli formayı terleten James, artık başka maceralara yelken açacak! Fenerbahçe’ye İtalya Ligi MVP’si olarak gelen James Nunnally, ilk sene genel olarak beklentilerin altında kalmış, özellikle EuroLeague’deki büyük maçlardaki suskunluğuyla akıllarda kalmıştı. Bu sezon başında Bogdan Bogdanovic ile yolları ayıran Fenerbahçe’de Nunnally’nin omuzlarındaki yükün artacağını hepimiz tahmin ediyorduk, öyle de oldu. James, ilk sezonundan daha etkili bir performans gösterdiği bu senede 3 sayı çizgisinin gerisinden muhteşem bir yüzde ile oynamış ancak özellikle Final Four’da suskun kalarak belki de birçoğumuzu hayal kırıklığına uğratmıştı. Nunnally, geçtiğimiz sene hepimizi korkutan sakatlığından sonra bir nebze formdan düşse de sezonu %55 üç sayı yüzdesi ile tamamlamıştı. Biz Nunnally 3 sayı çizgisinin gerisinden topu eline her aldığında sevinmeye hazır pozisyonda bekliyorduk belki… Avrupa’daki elit sharp sooterlardan biri olan James’e birkaç talip var! NBA’den kontrat arayaşında olan oyuncu şu ana kadar istediğini bulabilmiş değil. Eski Kıta’da ise EuroLeague ekiplerinden Barcelona ve Baskonia’nın James Nunnally’e ilgisi olduğu söyleniyor. Gelecek neler getirir bilmiyoruz ancak gelecek sezon Nunnally’i sarı-lacivertli forma altında izlemeyeceğimiz kesin… Bakalım Nunnally memleketinden bir kontrat bulabilecek mi, yoksa macerasına Avrupa’da mı devam edecek… Bunu hep birlikte göreceğiz.

Fenerbahçe, resmi hesabından yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“2016-17 ve 2017-18 sezonlarında Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın formasını giyen ve elde ettiğimiz başarılarda önemli pay sahibi olan James Nunnally’nin Kulübümüz ile olan sözleşmesi sona ermiştir. James, bundan sonraki kariyerine farklı bir takımda devam edecektir.

James Nunnally’e Fenerbahçemize olan hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde kendisine başarılar dileriz.”

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here