James Harden’ın Deplasman Performansı Striptiz Kulüpleri ile İlişkilendirildi!

1051
NBA
James Harden'ın Deplasman Performansı Striptiz Kulüpleri ile İlişkilendirildi!

Houston Rockets’ın süper yıldızı James Harden’ın deplasmanlardaki performansı bir süredir konuşuluyordu. Bir reddit kullanıcısı Harden’ın performansındaki bu iniş çıkışları, deplasman maçlarının oynandığı şehirdeki striptiz kulüplerinin kalitesine bağladı. Reddit kullanıcısına göre Harden’ın performansı ve şehirdeki kulüplerin kalitesi ters orantılı.

AngryCentrist isimli redditöre göre, Harden’ın deplasmandaki düşük performansları şehrin striptiz kulüplerinin kalitesinin iyi olmasından kaynaklanıyor. İyi maç çıkardığı şehirlerdeki kulüplerin ise kalitesiz olduğunu iddia eden AngryCentrist detaylı bir analiz yaptığını düşünüyor ve bu fikrinin arkasında. Yaptığı analize göre Harden’ın en iyi performansı, en kötü kulüplere sahip Toronto’da iken; en kötü performansı ise bu konuda zirve olan Miami deplasmanında gerçekleşiyor.

Forması Emekli Edilmişti

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Harden’ın kulüplere olan bağlılığı daha önce de gündeme gelmişti. Houston ile maksimum kontrat imzalamasının ardından, kazanacağı paranın önemli bir kısmının kulüplere gideceği iddia edilmişti. Hatta söylentilere göre Houston’daki bir kulüpte forması emekli edilmişti. Ancak burada yaşanan NBA’deki forma emekli etme kültürden biraz farklı bir durum. Burada formasının asılma sebebi kulübe kazandırdığı para…

Twitter’da gündeme oturan tweet
NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç ProgramıNBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here