Jamal Crawford 14 Yılda Çalıştığı 17 Koçun İsimlerini Sayabildi

298
jamal crawford 17 koç ismini sayıyor
jamal crawford 17 koç ismini sayıyor

NBA’de devre arası röportajlarda genelde ilk devrenin değerlendirmesini, oyunculara kendi takımlarının veya rakip takımların neyi doğru ya da neyi yanlış yaptığı sorarlar ve ikinci yarı neler yapmaları gerektiğini nasıl önlemler almayı düşündüklerini sorarlar. ESPN’den Lisa Salters bu kez Jamal Crawford’a çok farklı bir soru sordu.

Salters, Crawford’a “iki hafta önce sana beraber çalıştığın 17 koçun isimlerini sormuştuk bunu şimdi yapabilir misin” diye sordu ve evet bunu yapabilirim cevabı aldı. Koçların isimlerinin sayılmasının o an istendiğini anlayan yıldız oyuncu bir çırpıda 14 sene boyunca NBA’de çalıştığı 17 koçun adını da saydı.

Oklahoma City Thunder – Los Angeles Clippers maçının devre arasında gerçekleşen bu röportajın ardından 34 yaşındaki oyuncu maçı 36 sayı ile tamamladı ve takımının galibiyetine büyük katkı sağladı.

Jamal Crawford’un 14 Senede Oynadığı Takımlar

Şimdi sizi Crawford’un bu etkileyici performans videosu ile başbaşa bırakalım ve videonun altına da, okumak isterseniz, Jamal Crawford’un kariyeri boyunca oynadığı takımları ekleyelim.

20 Mart 1980 Seattle doğumlu olan oyuncu 1,96 boyunda, point guard ve şutör guard olarak takımda görev alıyor. 2000 NBA Draft’larında Cleveland Cavaliers onu 1. tur 8. sıradan seçti. Sırasıyla Chicago Bulls, New York Knicks, Golden State Warriors, Atlanta Hawks, ve Portland Trail Blazers takımlarında oynayan basketbolcu 2012’den beri Los Angeles Clippers forması giyiyor

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here