Isaiah Thomas’ın Dönüş Tarihi Belli Oldu

220
Cleveland Cavaliers
Aylardır beklenen an sonunda geldi.

Cleveland Cavaliers’ın yaz döneminde Kyrie Irving takasıyla kadrosuna kattığı yıldız oyuncu Isaiah Thomas, uzun bir sakatlık sürecinin ardından parkelere nihayet dönüyor.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Kulüpten yapılan resmi açıklamaya göre  28 yaşındaki Isaiah Thomas Salı gecesi 03:00’da oynanacak Portland maçı ile Koç Lue’nin şans vermesi durumunda ilk kez Cleveland Cavaliers forması giyecek.

Öte yandan Thomas bir gece sonra oynanacak olan Boston Celtics maçında ise henüz maç temposu ve yeterli kondisyona sahip olmadığı için riske edilmeyecek.

Isaiah Thomas geri dönüşü ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Oynamayalı uzun zaman oldu. İlk kez Cleveland Cavaliers forması giyeceğim için çok heyecanlıyım. Boston’a karşı oynayamayacağım için pek üzülmüyorum. Sanıyorum Şubat’a kadar bekleyebilirim.” ifadelerini kullandı.

Boston Celtics’in yeni yıldızı Kyrie Irving ise, Isaiah Thomas’ın geri dönüşü hakkında; “Boston şehri için çok şey yaptı. Çok iyi maçlar çıkardı. Maçta oynasın veya oynamasın, Boston’da sevgi göreceği kesin. Bu forma adına çok fedakarlık yaptı.” dedi.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here