Golden State Warriors, Rudy Gobert’in Peşinde!

930
Golden State Warriors, Rudy Gobert'in Peşinde!

Utah’ta koronavirüs olayları sonrası takımın en önemli iki yıldızı olarak görülen Rudy Gobert ve Donovan Mitchell’in aralarının açıldığı günlerdir yazılıyor. Özellikle Mitchell’ın, Gobert’le birlikte oynamak istemediğini takım yetkililerine ilettiği söyleniyor. Bunun üzerine ligdeki her takım iki isimden birisini takıma katmak için ihtimalleri yoklamaya başladı.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Golden State Warriors’un 2 Kez yılın savunmacısı seçilen Rudy Gobert’i takıma katmak istediği iddia edildi. İddiaya göre Warriors, Fransız pivot için Andrew Wiggins, Eric Paschall ve 2 adet 1. tur hakkını gözden çıkarmış durumda.

Uzun ikilisini Rudy Gobert-Draymond Green ile oluşturmak isteyen Warriors’un pota altı diğer takımlar için kabusa dönmesi işten bile değil. Draymond Green’in atletizmi azaldıkça savunmadaki etkilerinin de düşeceğini hesaba katarsak, savunmada tek başına oldukça zorlanacaktır. Tüm bunlar düşünüldüğünde olası Gobert hamlesi, savunma için tam yerinde bir hamle olacaktır.

2 hafta önce Warriors’ın Rudy Gobert’e karşılık Draymond Green eksenli bir paket düşündüğü de yazılmıştı ancak bu iddianın üzerinde pek durulmadı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here