Galatasaray’da Şok İstifa!

372
Sedat İncesu
Galatasaray'da Şok İstifa!

Ekonomik yönden sıkıntılı günler geçiren kulüplerden biri olan Galatasaray’da basketbol şubesi adeta dibe çökmüş durumda.

Anadolu Efes Stüdyo +1Anadolu Efes Stüdyo +1

Sponsor bulunamaması, transfer yasakları, maaş krizleri ve düşük bütçelerle kurulan kadroların vasat performansı sonucu skandalların ardı arkası kesilmiyor.

Yıllardır başarılı bir performans sergileyen Engelsiz Aslanlar, Türkiye’de 10 lig şampiyonluğu kazanırken, 5 kez Avrupa Şampiyonlar Ligi, 4 kez de Kıtalararası şampiyonluk başarısı elde etti. Ancak mali kriz onları da etkiledi. Yıllardır takımın başında olan Sedat İncesu isyan bayrağını çekti.

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Koçu Sedat İncesu, görevinden istifa etti. 2005 yılından beri Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımını çalıştıran tecrübeli koç istifası sonrası sitem ederek ne kadar zor bir dönemden geçtiğini anlattı.

Sedat İncesu, istifası sonrası yaptığı açıklamada; “Artık bu kadar dayanabildim. Bizi Avrupa’ya göndermemek için elinden geleni yapanlar sonunda kazandı. Aylardır bir kuruş almadım. Çocuğumun kumbarasındaki parasını alıyorum. Şu an Florya’dan evime yürüyerek gidiyorum. Ben kulübüme zarar vermemek için neler yaptım, beni soktukları duruma bakın. Beni çoluğuma çocuğuma rezil ettiler. ” dedi.

Öte yandan İncesu tehdit edildiğini ve 3 Aralıkt’ta yapacağı basın toplantısında tüm yaşananları anlatacağını belirtti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here