Galatasaray Yabancı Uzun Arıyor

178
Galatasaray Yabancı Uzun Arıyor
Galatasaray Yabancı Uzun Arıyor
GALATASARAY ODEABANK’TA TRANSFER DÖNEMİ BİTİYOR
Yeni sezonda 7Days EuroCup’ta mücadele edecek olan Erman Kunter yönetimindeki Galatasaray Odeabank, bir yabancı uzun daha transferi daha yapıp transfer dosyasını kapatmak istiyor. Sarı kırmızılı ekip uzun pozisyonu için bir yabancı daha alacak ve böylece kadrodaki yabancı sayısı 7 olacak.
 Yeni sezon öncesi bütçeyi küçültüp yapılanmaya giden Galatasaray Odeabank, Alex Renfroe, Mehmet Yağmur, Dwight Hardy, Scotty Hopson, DaJuan Summers, T.J. Cline ve Richard Hendrix transferlerini gerçekleştirdi ve ayrıca bir önceki sezon ki kadrosundan Göksenin Köksal, Emir Preldzic ve Ege Arar ile de yoluna devam etme kararı almıştı. Koç Erman Kunter’in raporu doğrultusunda teknik ekip pota altına yabancı oyuncu transfer etme kararı alıp, altyapıdan 18 yaşındaki oyun kurucu Serkan Aydın‘ı A takım kadrosuna dahil etti. 2000 jenerasyonunun en önemli isimlerinden olan Serkan Aydın,192cm boyunda ve geleceğin yıldız adayı olarak görülüyor.
Öte yandan Galatasaray Odeabank’ın uzun pozisyonu için milli oyuncu Semih Erden ile uzun süredir görüşüyor. Öncelikli tercihinin İstanbul takımları olduğunu belirten Semih Erden, Galatasaray’ın teklifine sıcak bakıyor. Bir çok takımın takibinde olan tecrübeli oyuncu ise son kararını EuroBasket bittikten sonra verecek.
NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here