Erman Kunter: “Kazanmak zorundayız”

273
7Days EuroCup
7Days EuroCup'ta Galatasaray'ın rakibi Reggio Emilia

7Days EuroCup’ta 6 Aralık günü İtalyan ekibi Reggio Emilia’yı konuk edecek Galatasaray Odeabank’ta koç Erman Kunter ile oyuncular Dwight Hardy ve Serkan Aydın maç öncesinde konuştular.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

7Days EuroCup’ta 7.haftaya girilirken temsilcimiz Galatasaray Odeabank, evinde İtalyan ekip Grissin Bon Reggio Emilia’yı konuk edecek. EuroCup’ta 1 galibiyet, 5 mağlubiyeti bulunan temsilcimiz B grubunda son sırada yer alıyor. Galatasaray Odebank’ın antrenörü Erman Kunter ve oyuncuları Dwight Hardy ve Serkan Aydın maç öncesinde konuşmalar gerçekleştirdi.

Galatasaray Odeabank baş antrenörü Erman Kunter; ”Kazanmak zorunda olduğumuz bir maç. Evimizde oynayacağız. EuroCup’ta son iki maçımızda iyi basketbol oynadık, Hapoel’i deplasmanda yendik. Gruptan çıkmak için hala şansımız var. Yarın kazanmak zorundayız.” dedi.

Dwight Hardy, ” Bizim için çok önemli bir maç. Grubumuzda bir üst tura çıkma şansını yakalamak için galibiyetler almak zorundayız. Evimizde oynayacağımız bu maçta taraftar desteği arkamızda olacak. 40 dakika boyunca konsantre olup maça kararlı şekilde başlarsak galip geleceğimizi düşünüyorum.”dedi.

Galatasaray Odeanbak’ın genç oyuncusu Serkan Aydın ise ” Bu karşılaşmanın önemi bizim için çok büyük. İlk maçı onların sahasında kaybetmiştik fakat bu kez evimizde kazanmak istiyoruz. Gruptaki şansımızı devam ettirmek açısından çok kritik bir maç olacak. Kazanmak için elimizden geleni yapacağız.”dedi.

Berkay İmren

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here