Dwight Howard’ın Trans Sevgilisi İsyan Etti

14155
Dwight Howard'ın Gözü Los Angeles'ta

Eski performansını mumla aratan, son yıllarda basketbol kariyerinde ciddi anlamda bir çöküntü yaşayan Dwight Howard, skandal bir olayla gündeme bomba gibi düştü.

Anadolu Efes Stüdyo +1Anadolu Efes Stüdyo +1

Dwight Howard’ın sevgilisi olduğunu iddia eden bir transseksüel birey Masin Elijè‏, Howard’ın kendisini bir başka transseksüel ile aldattığını ve dövmekle tehdit ettiğini öne sürdü.

Masin Elije, Dwight Howard ile sevgili oldukları sırada tecrübeli pivotun toplu seks partisinde kendisini başka bir trans bireyle aldattığını açıkladı. İddialara göre olayın ardından ise Howard, Elije’i ölümle tehdit etti.

Howard’ın yakın arkadaşları, Elije’yi para vererek susturmaya çalışsa da Elije bu teklifi reddetti. Masin Elijè Dwight’ı para için sevmediğini, onunla ciddi bir ilişki düşündüğünü, çok kırıldığını ve vazgeçmeyeceğini söyleyerek elindeki yazışmaları, ses kayıtlarını video olarak twitter hesabından paylaştı.

Bunun üzerine işler çığırından çıktı ve Howard’ın yakın arkadaşları tarafından ölüm tehditleri almaya başladı.

Masin Elijè, Dwight’a aşık olduğunu, yasal hakları için savaşacağını, polise başvurduğunu ve başına bir şey gelirse sebebinin Dwight Howard ve arkadaşları olduğunu söyledi. Ayrıca gerekirse paylaşabileceği başka deliller de olduğunu iddia etti.

Bu arada ince bir ayrıntı var. Masin Èlije, Howard’ın takım arkadaşı Kelly Oubre‘yi de takip ediyor. Howard-Oubre arasında bir şey yaşanmış olabilir mi?

2014 yılında oynanan Los Angele Lakers – Houston Rockets maçında Kobe ile Howard sözlü olarak tartışma yaşamıştı. Kobe o sırada Howard’a uzun süre bakıp “soft” demişti…

Superman Yolunu Nasıl Kaybetti?

Dwight Howard, NBA’deki ilk yıllarında ligin temiz çocuğu, reklam filmlerinin aranan yüzü, Amerika’nın en çok sevilen basketbolcularından biriydi. Howard’ın, 2008’te, LeBron James’ten daha fazla sponsorluk anlaşması vardı. Ulusal kanallarda yayınlanan yedi reklamda oynadı.

Lisede dini bir okulda okumuş ve çok dindar ( Güney Batı Atlanta Hristiyan Akademi) bir ailenin çocuğu olarak yetişen Howard’ın böyle bir olayla gündeme gelmesi çoğu yorumcu tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

2005’te Howard’ın katıldığı ilk All-Star’da, Denver’da oteldeyken oyuncular parti davetlerini değerlendiriyordu. Birisi çıkıp “Senin İncil okumaktan başka bir şey yapmaya niyetin olmadığını gayet iyi biliyoruz” diye dalga geçti. O günden sonra Howard tamamen değişti…

Howard’ın, her ilişkiden bir çocuk, 5 tanesi resmi olarak biliniyor ama 7 ayrı kadından da 8 çocuğu var. İlk çocuğu, Braylon Howard, 2007 yılında doğdu. Altı yıl içinde dört çocuğu daha oldu: Jayde, Layla, David ve Dwight III.

 

Howard’ın trans sevgilisinin twitter üzerinden yaptığı açıklama;

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here