Durant Twitter’da Rahat Durmuyor

463

Golden State Warriors’un yıldız isimlerinden biri olan Kevin Durant Twitter’da skandal yaratmaya devam ediyor. Daha önce bir çok kez münakaşaya giren Durant bu sefer yine rahat durmadı. Kevin Durant’ın kendini savunmak için başka Twitter hesapları açtığı ve bu kez hesap değiştirmeyi unutarak kendini savunduğu ortaya çıktı.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Golden State Warriors’ın süperstarı Kevin Durant’in Oklahoma City Thunder’dan ayrılarak şampiyonluk uğruna Curry ve arkadaşlarına katılması bir çok taraftarın tepkisini çekmişti. Twitter’da sürekli hakaret edip, dalga geçen taraftarlar Durant ile sürekli sözlü olarak kavga ediyor.

28 yaşındaki yıldız oyuncu Kevin Durant bu sefer fake hesabına geçmeyi unutmuş. Tartışma sırasında kendini haklı göstermek için başka profilden yazan Durant fake hesabına geçmeyi unuttu ve “Billy Donovan bok gibi koçtu, kadroda pek iyi değildi. O takımda Westbrook’tan başka kimse yoktu. Takımdan Russ’ı çıkardığını bir düşünsene, nasıl kötü olduklarını gördün. KD o kedilerle şampiyon olamazdı” şeklinde tweet atınca ortalık karıştı.

Yaşanan bu olayın ardından Kevin Durant hayranları oyuncunun hesabının hacklendiğini dile getirseler de milyonlarca kişi Durant ile dalga geçmeye çoktan başladı. Twitter’ı güncel olarak kullanan oyuncu, konu ile ilgili bir açıklama henüz yapmadı.

 

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here