Dev Takas İptal Olabilir

184
Dev Takas İptal Olabilir
Dev Takas İptal Olabilir

Isaiah Thomas’ın kalça sakatlığının ciddi olması nedeniyle Cleveland Cavaliers cephesi, takas için Boston’dan daha çok para ve 2 genç oyuncusunu talep etmeye hazırlanıyor.

İlk olarak Minnesota Timberwolves ile 15 Mart’ta oynanan normal sezon maçında kalçasından sakatlanan 28 yaşındaki Thomas, sonra ki iki karşılaşmada takımdaki yerini alamamıştı. Thomas, Washington Wizards ile 12 Mayıs’ta karşılaştıkları Doğu Konferansı yarı final serisi 6. maçında da aynı sakatlığı yaşamıştı ve sezonu kapatmıştı. Ağır sakatlığına rağmen yıldız oyuncu  doktorların teşhisiyle ameliyat olmamıştı.

Celtics’in GM’si Danny Ainge Isaiah’ın ağır sakatlığına rağmen, Irving karşılığında Thomas, Jae Crowder, Ante Zizic ve 2018 Brooklyn Nets ilk tur seçimini teklif ederek Cavs cephesinin adeta başını döndürdü. Cavs bu şartlarda bu kadar iyi takas yapması imkansız ama Isaiah Thomas’da çok büyük soru işareti ve ellerinde Nets picki var, çok zor karar bekliyor.

Cleveland Cavaliers cephesi sakat Isaiah’a karşı Boston Celtics’den daha çok para ve genç yıldızlardan Jaylen Brown ya da Jayson Tatum’u da istiyor. Boston Celtics ise Thomas’ın sakatlığını bildikleri için ona göre makul bir paket önerdikleri ve tekliflerinin değişmeyeceğini belirtti.

Dev takasta önümüzdeki günlerde neler olacak merak konusu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here