DeMarcus Cousins’tan Eski Kız Arkadaşına Ölüm Tehdidi!

1071
NBA
DeMarcus Cousins'tan Eski Kız Arkadaşına Ölüm Tehdidi!

NBA’de Lakers forması giyen DeMarcus Cousins flaş bir haberle gündeme geldi. 29 yaşındaki oyuncunun eski kız arkadaşını ölüm ile tehdit ettiği iddia edildi.

Cousins, cumartesi günü Atlanta’da düzenlenen Morgan Lang ile düğününe oğlunun katılmasına izin vermemesi üzerine, eski kız arkadaşını öldürmekle tehdit etmekle suçlandı.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Geçtiğimiz hafta Morgan Lang’le ile evlenen DeMarcus Cousins, eski sevgilisi Christy West’den olan 7 yaşındaki oğlunu da düğünde görmek istedi. Ancak eski kız arkadaşı Christy West buna izin vermedi. TMZ Sports’un öne sürdüğü 23 Ağustos tarihli telefon görüşmesinde Cousins’a ait olduğu iddia edilen ses kaydında ilk olarak İşi başka bir seviyeye taşımadan önce oğlumu buraya getirebilir misin, lütfen?” diye bir kez daha soracağım.” dedi. Christy West’ten tekrar hayır cevabı alan Cousins, West’e bu kez “Kafana kurşun sıktığımdan emin olacağım.” diyerek tehdit etti.

Bunlara ek olarak Christy West bir keresinde mahkemede DeMarcus Cousins’ın boğazını da sıktığını belirtti. NBA’de de sinirlerine pek hakim olamaması ile bilinen Cousins’tan ise henüz olay ile ilgili bir açıklama gelmiş değil.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here