Damian Lillard, Carmelo Anthony Hamlesini Yorumladı

1723
Damian Lillard
Damian Lillard, Carmelo Anthony Hamlesini Yorumladı

NBA’de Portland Trail Blazers forması giyen yıldız oyuncu, yeni takım arkadaşı Carmelo Anthony’nin çok önemli yardımlarda bulunabileceğini düşündüğünü açıkladı.

Sezona bir kötü giriş yapan takımın bulunduğu durumundan endişelenmediğini söyleyen Lillard, Portland ekibinin Carmelo Anthony için geri dönüşün bir parçası olmasını umuyor.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

“Bize yardım edebileceğine inanıyorum. Açıkçası, sezon başından beri yaşadığımız sıkıntıların tersine döndüğünü görmek istiyorum ve umarım biz de Melo için büyük bir geri dönüşün parçası olabiliriz. İyi bir oyuncu ekledik. Başka bir sayı tehdidi, deneyim ve ribaundcu.”

Carmelo Anthony’nin serbest oyuncu olduğu dönemde de yıldız oyuncu için sürekli olumlu açıklamalar yapan Lillard bir açıklamasında Carmelo’yu daha önce de Portland’a katmak için uğraştığını söylemişti:

“Denedim. İki yıl önce Melo’yu Portland’a almaya çalıştım ama Oklahoma City’ye gitti. Ondan sonra tekrar Portland’a getirmeye çalıştım, bu sefer de Houston’a gitti. Yani bu noktada sanırım, ‘buraya gelmeyecek’ diyorum. Ligde olmayı hak ediyor ama buraya gelmiyor.”

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here