Çorlu’da Bir Basketbol Şöleni: Ziya Berhan Kılıç Sokak Basketbolu Turnuvası

391
Çorluda Bir Basketbol Şöleni: Ziya Berhan Kılıç Sokak Basketbolu Turnuvası

Çorlu Streetball ekibi, 2021 yazından bu yana Çorlu Belediyesi Spor Kulübü’nün rahmetli kaptanı Ziya Berhan Kılıç’ın anısına sokak basketbolu turnuvası düzenliyor. Geçen yıl Çorlu’daki basketbolseverlerin buluşma noktası olan organizasyon, bu ay sonunda bir kere daha Çorlu halkına görkemli bir basketbol etkinliği armağan edecek.

İnsanlar, Nazım Hikmet Ran sahasının etrafında içeceklerini ve sandalyelerini alıp kıran kırana geçen maçları yine keyifle izleyecek. Anneler ve babalar, evlatlarının tek potadaki mücadelesini gene heyecanla takip edecek. Çekişmeli karşılaşmaların yanında eğlenceli yarışmalar da sahne alacak. Çorlu halkı 3 gün boyunca basketbola doyacak. Dahası, Marmara’nın başka şehirlerinden onlarca basketbol tutkunu da Çorlu’nun yolunu tutacak.

Sokak basketbolu turnuvaları, altyapı oyuncularının bireysel yeteneklerini sergilemesi ve öz güven kazanması bakımından oldukça faydalı. Ayrıca yoğun iş hayatının stresinden birkaç günlüğüne uzaklaşmak isteyen yetişkinler için de bu turnuvalar, bir cazibe ve deşarj merkezi. Basketbolun her paydaşına değer katan bu turnuvada Çorlu Belediyesi’nin, sponsor firmaların ve elbette Çorlu Streetball oluşumunun büyük emeği bulunuyor. Basketbolla vefanın kucaklaştığı bu anlamlı organizasyon için hepsine teşekkürler.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz