Cedi Osman Ne Dinliyor ?

1793
Cedi Osman Ne Dinliyor ?

NBA’nin yeni yıldızı, genç temsilcimiz Cedi Osman, paralı müzik dinleme uygulaması olan Spotify’da geçtiğimiz günlerde yeni bir hesap açtı. Cedi, profilinde dinlediği şarkıların listesini hazırlayıp takipçileriyle paylaştı.

Cleveland Cavaliers’ta forma giyen Cedi’nin Spotify porfilinde Daily Relax, On the Road, Workout Motivation ve Gameday Motivation adlı dört çalma listesinin yanı sıra, #TheFirstCedi Hits ise en sevdiği şarkıları bir araya topladığı bir başka çalma listesi.

Cedi Osman, spor yaparken Desiigner, dinlenirken Coldplay, yoldayken Bob Marley dinliyor. Rihanna, Kanye West ve Paul Cartney’den FourFiveSecons, Coldplay’den Paradise ve Adele’den Send My Love dinlenirken dinlediği şarkıların başında geliyor. Bob Marley ve The Wailers’tan Is This Love Remix çalışması, Ed Sheeran’dan Shape of You ve Lady Gaga’dan Poker Face ise yolda tercih ettiği şarkıların birkaçı. Desiigner’dan Panda ve ItaloBrothers’tan Summer Air da spor yaparken dinlediği şarkılar. Cedi Osman, maçlardan önce ise Eminem’in Wicked Ways, DJ Khaled ve T-Pain’in All I Do Is Win ve Katy Perry ile Nicki Minaj’ın Swhish Swish’i ile motive oluyor.

Cedi Osman Ne Dinliyor ?

 

 

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz