Cavs Soyunma Odasında Çatlak Var !

1356
Cleveland Cavaliers
Cavs Soyunma Odasında Çatlak Var !

Hatırlayacağınız üzere 27 Ocak Cumartesi gecesi oynanan Cleveland Cavaliers-Indiana Pacers karşılaşmasını 115-108’lik skorla ev sahibi Cleveland Cavaliers kazanmıştı. İlk çeyreğin bitimine 3.12 kala Kevin Love aldığı savunma ribauntundan aldığı topu oyun kurucu olan Isaiah Thomas’a eğilerek uzatmış ve bu durum soyunma odasındaki çatlaklıkların sahaya yansıdığını düşündürmüştü. Bunun üzerine açıklama yapana Isaiah Thomas, ”Love ile aramda bir düşmanlık yok” dedi.

Bu durum karşısında herkes Love’ın ne cevap vereceğini bekliyordu. ESPN’in haberine göre Love’un bu hareketi Isaiah Thomas’ın kendisini hedef alan takım toplantısında lider rolü üstlenmesine bir misillemeydi. Cleveland’ın resmi sitesinde ki açıklamaya göre oynanan bu Indiana karşılaşmasından sonra pozisyonun maçtan sonra kendisine sorulmamasına karşın konu hakkında konuştukları Cavs oyuncularının ”olayın göründüğü gibi” olduğu fikrinde birleştiğini belirtti.

Cavs soyunma odasında yaşanan bazı olayların takımda çatlaklar oluşturduğunu ve bu durumun sahaya kötü yansıdığını biliyoruz. Ancak bu durum bir misillime olduğunu mu belirtir yoksa Cleveland Cavaliers’ta bölünen tarafların birbirinden uzaklaştığını mı gösterir onu bilemeyiz. Şuan bu durumu sadece Cavs’lı oyuncular bilebilir.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here