“Carmelo Anthony Veda Sezonu İstiyor!”

1565
NBA
Carmelo Anthony Portland ile Anlaşma Sürecini Anlattı

2003 yılında Denver tarafından 3. sıradan draft edilen Carmelo Anthony NBA tarihinin en önemli skorerlerinden. Tüm zamanların skor sıralamasında 25.551 sayı ile 19. sırada bulunuyor. Ancak şu sıralar o görkemli yıllarından pek de eser yok. Hatta durum o kadar kötü ki Melo bir zamanlar zirvesinde olduğu ligde kontrat bulamıyor.

Carmelo’nun antrenörü Chris Brickley yaptığı açıklamada, yıldız oyuncunun lige dönmek ve veda turu atmak istemesi hakkında konuştu:

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

“Allen Iverson da aynı durumdaydı. Bazı isimler tarafından kara listeye alındı ve o da aynı duruma düştü. Takımlar, ‘o bu rolü istiyor’, ‘ondan uzak duralım’ diye düşünüyordu. Şu anda Melo’nun içinde bulunduğu durum da bu. Melo, şu anda dahi NBA’de bulunan oyuncuların %60-%70’inden iyi bir oyuncu. Takımlar ilk 5 başlamak istiyorum demesinden korkuyor ancak Melo sadece final sezonu, veda sezonu istiyor. Dwyane Wade’in yaptığı gibi bir veda yapmak istiyor. Forma değiştirmek istiyor. İyi bir kariyer geçirdi. O bir Hall of Famer. Umarım bu gerçekleşir.”

Damian Lillard da Carmelo’ya destek veren isimlerden. Portland Trail Blazers forması giyen Lillard, yıldız oyuncunun vedasını parkede etmesi gerektiğini twitter aracılığı ile paylaştı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here