Butler, Rose’un Takasına Şaşırmadı

301
Butler, Rose'un Takasına Şaşırmadı
Butler, Rose'un Takasına Şaşırmadı

Jimmy Butler, Derrick Rose’un takasına şaşırmadığını söyledi. Geçen hafta yapılan Derrick Rose takası NBA camiasındaki çoğu kişiyi hayret içinde bırakmış olabilir ama Chicago Bulls’un şutörü Jimmy Butler parkede yeniden organize oluşumun kaçınılmaz olduğuna inanıyor.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

ESPN’in The Jump programına konuşan Butler “Hiç şaşırmadım. İkimizden birinin olması gerekiyordu.” dedi. 2007-08 sezonundan beri ilk kez playoffları kaçırdıktan sonra , Butler başlıca bir değişimin eli kulağında olduğunu hissettiğini söylüyor. Haberler bu yılın daha öncesinde Rose ve Butler arasında bir derece anlaşmazlık olduğunu ortaya çıkarırken, Butler eski takım arkadaşına hayranlıktan başka bir şey hissetmediğini belirtti.

Derrick Rose gitmiş olsa bile, Jimmy Butler’ın Chicago Bulls’taki geleceği henüz belli değil. Söylentilere bakılırsa Bulls bu yılki draft sırasında sutör gardı Minnesota’ya takaslamaya yakındı ama genel müdür Gar Forman bu haberi hararetli bir şekilde reddetti. Bu konuda Butler ise “Bilmiyorum. Hiçbir şeyin kesin olduğunu sanmıyorum. Ben Chicago şehrini seviyorum, bunu herkes biliyor.” dedi.

Kaynak : theScore

Arkadaşlar boş vakit buldukça pratik olsun diye haber okuyup çeviri yapmak istiyorum, bu ve benzeri çevirileri okumak isterseniz lütfen belirtin; olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi de bekliyorum. Daha çok istediğiniz çevirileri öğrenebilirsem çok sevinirim ona göre paylaşımlarda bulunmak isterim ilgilenenler için 🙂

Mehmet Can Çimentepe

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here