“Bu Takım NBA Şampiyonu Olabilir!”

1407
"Bu Takım NBA Şampiyonu Olabilir!"

2019 Draftının en popüler ismi Zion Williamson, New Orleans Pelicans tarafından 1. sıradan seçilmişti. Zion Williamson’un takımıyla ilk sezonunda beklentileri hayli yüksek.

Takım arkadaşlarıma güvendiğim için ,tavanımızın şampiyonluk olduğunu düşünüyorum. Ama bu konuda gerçekçi olmak gerek. Bizim için yüksek beklenitlerim varancak nasıl iş göreceğimizi görmeliyiz. Sanırım göreceğiz, ama her yuncuya uyum sağlamak zaman alıyor. Ne yapmaktan hoşlandıklarını bilmek, eğilimlerini bulmak… Bu yüzden bunları ne kadar çabuk bilirsek, o kadar yüksek bir tavanımız olduğunu düşünüyorum”

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

Zion Toronto Raptors’un şampiyonluğu hakkında da konuştu. Önümüzdeki yıl için onları örnek almaları gerektiğini söyleyen Williamson Raptors’un sezon başında kendi favorileri arasında ilk beşte dahi olmadığını söyledi.

Büyük beklentilerin odağı olan oyuncu, şimdiden takımda liderlik rolüne soyunmuş görünüyor. Sezon başladıktan sonra daha net konuşabiliriz ancak Pelicans önümüzdeki senenin olmasa da, doğru gelişimi gösterdikleri taktirde sonraki sezonlar için net bir şampiyonluk adayı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here