Bjelica “Kendimizi Özel Sandık”

830
Bjelica "Kendimizi Özel Sandık"

Sırbistan’ın yıldız forveti Nemanja Bjelica, 2019 FIBA Dünya Kupası’nda Arjantin’e yenildikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Maç sonu röportaj alanında konuşan Bjelica,

“Bu maça hiç hazır değildik. Özellikle, zihinsel olarak. Ben de hiç hazır değildim. Biliyorum, takımın liderlerinden biriyim ancak çok kötü oynadım. Ülkemizden ve bize inanan insanlardan özür diliyorum.” diyerek sözlerini sürdüren Bjelica, “Çok iyi bir takımımız ve işler istediğimzi gibi gitmedi. Turnuvayı oynamadan önce ne kadar iyi olduğunuz önemli değil. Arjantin’den daha iyi kadromuz var ama onlar bize galibiyeti istemenin ne kadar fark yarattığını gösterdi.” sözleriyle konuşmasını sürdürdü.

Bjelica, “Arjantin, bugün galibiyeti hak eden taraftı. Biz harika oyunculardan oluşan bir takımız. Fakat, bu maçı kaybetmeyeceğimizi düşündük. Kibirliydik ya da kendimizi çok özel sandık. Doğru şekilde hazırlanmadık. Saatlerce konuşabilirim ama sonuç değişmez, çok zor.” diyerek konuşmasını noktaladı.

Nemanja Bjelica geçtiğimiz sezon NBA’de Sacramento Kings forması ile 77 maça çıktı ve 9.6 sayı, 5.8 ribaund, 1.9 asist ortalamaları ile mücadele etti.

Etiketleri Tıklayıp İlgili Yazılara Ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki En Popüler Etiketler

Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes - LeBron James - Lakers - Warriors

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here