Avery Bradley Hakkında Cinsel Saldırı İddiası!

384
Avery Bradley
Avery Bradley hakkında skandal iddia !

Dün NBA gündemine bomba gibi bir skandal düştü. Detroit Pistons guardı Avery Bradley’in Mayıs ayında Cleveland’da taciz olayına karıştığı iddiaları ortaya atıldı.

Avery Bradley geçen sene Cleveland’da Boston Celtics formasıyla Doğu finali konferansı oynarken Clevand’da bir olaya karışıyor. Olay ise sarhoş bir kadına cinsel olarak istismarda bulunmak. Ardından iddialara göre Avery Bradley bu olayın üstünü kapatmak için kadına 400.000 dolar civarı bir para teklif ediyor.

TMZ’nin ortaya attığı bu iddiadan sonra Avery Bradley’nin avukatından olaya karşın bir açıklama geldi. Açıklamada ”Bay Bradley herhangi bir suça karıştığını kesinlikle reddetmektedir. 400.000 dolar olayın kapatılması için değil gizli tutulması yapılan bir anlaşmanın sonucudur. Anlaşmanın tek amacı, Bay Bradley ve ailesinin itibarını ve gizliliğini korumaktır.” cümleleri yer aldı. Açıklamanın ardından avukatı gizlilik sözleşmenin varlığına rağmen suçlamanın nasıl kamuoyuna ulaştığını kendi makamında inceleyeceğini söyledi.

Bu olayın ardından Bradley cephesinden bu açıklama gelirken NBA, oyuncunun o zaman ki takımı Boston Celtics ve şimdi ki takımı Detroit Pistons tarafından henüz bir açıklama gelmedi. Avery Bradley’in durumunun geleceğinin ne olacağı hakkında henüz bir bilgi görünmüyor. Takım antrenmanlarına ve maçlara çıkmaya devam ediyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz