Andrew Wiggins Yolcu

719
Andrew Wiggins Yolcu
Andrew Wiggins

Geçen sezon oynadığı basketboldan çok Jimmy Butler ekseninde yaşadığı olaylar ile konuşulan Minnesota TimberWolves’un önümüzdeki sezon için yapacağı hamlelerin başında bu yaz Andrew Wiggins’i takaslamak olduğu iddia ediliyor.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

24 yaşındaki oyuncu 2014 yılı Draft’ında 1. sıra seçimiydi. Sonrasında Cavaliers tarafından Kevin Love takasında kullanılan Wiggins 2017-2018 sezonunun başlarında Wolves ile 5 yıl 148 milyon dolarlık maksimum kontrat imzalamıştı. Kariyeri boyunca yeterince çalışmadığı için yeteneklerine ihanet ettiği söylenen Wiggins, hala kendisinden beklenilen patlamayı yapabilmiş değil.

Wolves’un Wigginsten beklentisi bir rol oyuncusundan çok, fark yaratacak bir oyuncu olmasıydı. Bir türlü istenilen düzeye gelemeyen oyuncunun gelişmesini beklemek için sabırları kalmamış olabilir. Takas için partner arayışına şimdiden başladıkları bile söyleniyor.

Kontratının takaslanması kolay bir kontrat olduğu söylenemez ancak genç yaşı ve yüksek potansiyeli diğer takımların ilgisini çekebilecek özellikler.

Geçtiğimiz sezonu 18.1 sayı, 4.8 ribaund, 2.5 asist ile noktalayan oyuncudan Minnesota TimberWolves umudu bu kadar erken mi kesti önümüzdeki günlerde göreceğiz.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here