Zach Randolph’un Cezası Belli Oldu

176
Zach Randolph NBA

Uyuşturucu maddeyle yakalanan NBA oyuncusu Zach Randolph‘a, uyuşturucu taşıdığı gerekçesiyle 150 saat kamu hizmeti cezası verildi. Ayrıca hapis cezasının sicilinden temizlenmesi için ise 12 ay boyunca uyuşturucu kullanamayacak.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Sacramento Kings’te forma giyen Zach Randolph, Los Angeles kentinde görülen davanın ardından , mahkeme Ağustos ayında yüklü miktarda uyuşturucu maddeyle yakalandığı için 36 yaşındaki basketbolcunun 150 saat kamu hizmeti vermesine karar verdi.

Randolph’un da aralarında bulunduğu üç kişiyi 9 Ağustos’ta takibe alan polis, arkadaşıyla koşarak bir eve gizlenen ünlü basketbolcuyu olay yerindeki kalabalığın tepkisine rağmen gözaltına almıştı. Polisin ifadesine göre, kalabalığın attığı taş ve şişelerle toplam altı araç hasar görürken, herhangi bir emniyet görevlisi yaralanmadı.

Randolph’un menajeri Raymond Brothers konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Olayın başından beri Zach Randolph hakkında çıkan iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Marijuana bulundurmaktan suçlu bulunduktan, aleyhine yapılan tüm suçlamalar düşürülmüştür. Randolph, marijuana bulundurmaktan tutuklanmamıştır. Bir polis memuru ile olan diyaloğundan dolayı mahkemeye çağrılmıştır. Olay tamamen farklı yansıtılıyor. Suçsuz olduğu belgelerle ispatlandı.” ifadelerini kullandı.

2 kere All Star olan Randolph’un geçtiğimiz sezon 14.1 sayı ve 8.2 ribaund ortalamalarıyla mücadele etti.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here