Yeni Kimlik

341
NF
Yeni Kimlik

“Yeni” hayatta bir şeyin değişimini içerir. Yolunda giden ya da gitmeyen bir değişimin açtığı yolda ve gösterdiği hedefte geçerli kılınan yeninin, bizdeki ayağını size açıklamak istedik. Artık yeni bir isimle yeni kimliğimizle yolumuza devam ediyoruz.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

“Dünyada görmek istediğin değişim ol” denir. Dünyanın aslında sadece kendi dünyan olduğu, tüm dünyayı etkileyecek bir şey yapamayacağın ortamda, kendi dünyanda gerçekleştireceğin değişimin oldukça yeterli olacağına dair bir vurgudur. Büyük düşünmemekten öte tevazuyu, zaman kaybından öte vizyonu getirir. Gelecek olan “yeni”ye bir önsezi içerir.

Yenileşme, yenilenme, yeniyi hayatın içerisine dahil etme ile kendisinden sonraki süreci meydana getiren ve günümüz 21.yy. dünyasını oluşturan insanoğlunun daima ihtiyaç duyduğu olgunun bizdeki karşılığına değinmek istiyoruz.

“Tutkun olduğum şeyi bulduktan sonra, olmayacak beni durduracak bir şey” mentalitesine sahip biz, değişime ihtiyaç duyduğumuz anda bunu gerçekleştirmek için bir an dahi düşünmedik.

Yeni planlarımız, yeni hedeflerimiz, yeni odaklarımız, nihayetinde “yenimiz” doğrultusunda ismimizde değişikliğe gitmeye karar verdik. Daimi olarak ilerlemeyi baz alan bu değişimimizde yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olurken, okurların yorum, görüş ve önerileri fenerimiz oldu. Hayatları basketbol olan, basketbolla değil, basketbolla yaşayan insanların referansıyla bu eşikteyiz. Savunduklarımızı, sizin savunduklarınızla harmanlayıp, bir gelecek ön görüsü altında oluşumumuzu artık “NF” ismiyle devam ettireceğiz.

Paylaşımlarımızı artık “nfcomtr” adlı Instagram sayfası üzerinden sürdüreceğiz. Paylaşımların farklı bir sayfaya kaymadan, aynı sayfada yeni isimle gerçekleştireceğimiz ortamda; NBA, Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi ve basketbolu ilgilendiren diğer tüm konularda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. İlgi bilgiyi getirecek. Öğrenirken öğretecek, öğretirken öğreneceğiz. Netice itibariyle birlikte doğduk ve birlikte büyüyeceğiz. “Cumhuriyeti biz kurduk. Onu yükseltecek ve yaşatacak olan sizsiniz” vizyonunu bize aşılayanların nezdinde ilerleme yolundaki tüm yeniliklere birlikte yelken açacağız. Saat farklarını da hesaba kattığımızda geceleri gündüze, gündüzleri geceye çevirdiğimiz düşünüldüğünde; gelin gündüzle gece olalım, gelin gökyüzünde yıldız olalım, gelin birlikte mutlu yarınlara koşalım!

Yenilenen adıyla NF Instagram Sayfası: https://www.instagram.com/nfcomtr

Yenilenen adıyla NF Twitter Sayfası: https://twitter.com/NFcomtr

Yenilenen adıyla NF Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/NFcomtr

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here