Wizards LaMelo Ball’u İstiyor

869
Wizards LaMelo Ball'u İstiyor

NBC Sports’tan Chasw Hughes’a göre, Washington Wizards, LaMelo Ball için scout ekibi göndererek draft için istedikleri ismin Ball olduğunu düşünüyor.

Washington işi ciddiye almış olmalı ki Avustralya’ya NBL’de onu izlemek için tam yetkili bir scout ekibi yollamış durumda.Oyuncunun her hareketi izlenip değerlendiriliyor. LaMelo, kardeşleri Lonzo ve LiAngelo’ya göre daha potansiyeli yüksek bir isim olarak gözüküyor. Lise yıllarından beri medyanın önünde olan ve basketbolunu etkileyici kılan şutları ile gündeme gelmişti. LaMelo; bu sezon NBL takımı olan çıktığı 12 maç başına 17 sayı, 7.6 ribaunt, 6.8 asist ortalaması ile oynuyordu. Daha fazla maça çıkamamasının sebebi ayak sakatlığından dolayı 12 maç ile sınırlı kalmıştı.

Çoğu otoriteye göre NBA Draft 2020 sıralamasında LaMelo’nun ilk sıradan seçilmesini bekliyor. Abisi Lonzo Ball 2.sıradan Los Angeles Lakers tarafından seçilmişti. İki kardeşin NBA’de olması heyecan getirecektir. Bir diğer kardeş LiAngelo G-League ekiplerinde oynamaktaydı. 3 kardeş ligde oynayacak mı , LaMelo Washington için oynayacak mı önümüzdeki günlerde göreceğiz.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz