Westbrook’un Moda Kitabı Yayına Çıkıyor

805
Westbrook'un Moda Kitabı Yayına Çıkıyor
Westbrook'un Moda Kitabı Yayına Çıkıyor

MVP’DEN GİYİM TAVSİYELERİ

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

NBA’de geçtiğimiz sezonun MVP’si Russell Westbrook ilk kitabını çıkarıyor. Giyim tarzıyla fark yaratan ve dikkatleri üzerine çeken Russell, moda ve giyim tarzına dair püf noktaları kaleme aldı. Yıldız oyuncu cesur ve renkli giyim tarzıyla adeta moda ikonu olmuştu.

Russell Westbrook internet hesaplarından yaptığı paylaşımlarda, 5 Eylül’de ‘Russell Westbrook Style Drivers‘ isimli moda kitabının satışa sunulacağını açıkladı. Russell Westbrook’un moda ipuçları verdiği ve fotoğraflarla kendi stilini tanıttığı ‘Style Drivers’ kitabı 55 Dolar’dan satışa sunulacak.

Giyime düşkünlüğü ile bilinen Westbrook’un giyinme kabini kusursuz şekilde organize edilmiş durumda. Maç sonrası kıyafetlerini, çoraplarını ve benzeri giysilerini düzeltmek için ekstra zaman harcıyor. Çok uç kombinler yaparak kendi tarzını yansıtıyor. Yaklaşık 4 yıl önce kombinleri ve tarzıyla uyumlu olarak, özellikle Los Angeles civarında oldukça popüler olan “Frames” adında kendine ait güneş gözlüğü markası çıkarmıştı.

Oklahoma City Thunder’ın süperstarı geçtiğimiz sezonun sonunda ‘NBA’in en iyi giyinen oyuncusu’ ödülünü kazanmıştı. Ayrıca Russell Westbrook, giydiği kıyafeti bir daha hiç kullanmayıp ihtiyacı olan birilerine vermesiyle de biliniyor.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here