Warriors’tan Kevin Durant’e Büyük Jest

3810
Warriors'tan Kevin Durant'e Büyük Jest

Golden State Warriors’un sahibi Joe Lacob, takımının üst üste iki şampiyonluk kazanmasında büyük pay sahibi olan Kevin Durant’in formasının emekli edildiğini açıkladı.

USA Team Fans
USA Team Fans
USA Team Fans

Golden State Warriors ile üç sene üst üste finalde boy gösterme başarısı gösteren ancak bu sezon finalde yaşadığı şanssız aşil tendonu sakatlığı sebebiyle yalnızca bir maçta forma giyebilen Kevin Durant’e Warriors tarafından büyük bir jest yapıldı.

Golden State Warriors’un sahibi olan Joe Lacob, Kevin Durant hakkında yaptığı teşekkür paylaşımında; kendisinin görevde olduğu sürece 35 numaralı formayı başkasının giymeyeceğini ve emekli edildiğini açıkladı.

2016-2017 sezonunda Golden State Warriors’a katılan Kevin Durant, takımının formasıyla normal sezonda toplam 208 maça çıkarken bu maçlarda 25.8 sayı, 7.1 ribaund, 5.4 asist ve 1.5 blok ortalamaları ile mücadele etti.

Kevin Durant finallerin MVP’si seçildiği ilk sezonda on beş maçta parkede görev almış ve %55.6 saha içi isabet oranıyla 28.5 sayı ortalaması yakalamıştı. MVP seçildiği ikinci sezonda ise yirmi bir maça çıkan yıldız oyuncu %48.7 saha içi isabetiyle 29 sayı ortalama tutturmuştu.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here