Vince Carter Takım Arıyor

2014
Vince Carter Toronto'ya Dönme İhtimalini Değerlendirdi!
Vince Carter Toronto'ya Dönme İhtimalini Değerlendirdi!

NBA’in en yaşlı ve en tecrübeli oyuncusu olan Vince Carter, yeni sezon öncesi emekli olmayı düşünmüyor.

Sınırsız serbest oyuncu durumunda olan Vince Carter, kendisine süre verebilecek mücadeleci bir takımla kariyerinin muhtemelen son sözleşmesini imzalamak istiyor.

USA Team Fans
Sponsor - USA Team Fans

42 yaşındaki veteran oyuncu geçen sezon Atlanta Hawks formasıyla, 76 maçta forma giydi ve 7.7 sayı, 2.6 ribaund, 1.1 asist ortalamalarıyla mücadele etti.

NBA kariyerinde toplamda 1.481 maça çıkan Vince Carter; 17,2 sayı, 4,4 ribaund ve 3,2 asist ortalamaları yakalarken %43,7 ile saha içi, %37,4 ile de üçlük isabet oranları yakaladı.

2018-2019 sezonunda Atlanta Hawks forması giyen Carter, 21 yıllık NBA kariyerinde Toronto Raptors, New Jersey Nets, Dallas Mavericks, Memphis Grizzlies, Sacramento Kings gibi takımların formalarını giymişti.

1998 NBA Draftı’nda Golden State Warriors tarafından birinci tur beşinci sıradan seçilen Vince Carter, Toronto Raptors’a takaslanmıştı. Carter, ilk sezonunda Yılın Çaylağı ödülünün sahibi olmuştu. Kariyerinde sekiz sezon All-Star seçilmiş (2000- 2007), iki kez de NBA’de yılın takımlarında yer almıştı.

NBA\'de Günün Sonuçları ve Maç Programı
NBA maç sonuçları ve TV programı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here